Furnizarea apei potabile întreruptă în orașul Tg. Neamț, pe străzile Ștefan cel Mare și Dacia

Admin
de Admin decembrie 13, 2022 09:08

Furnizarea apei potabile întreruptă în orașul Tg. Neamț, pe străzile Ștefan cel Mare și Dacia

Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, identificată pe strada Stefan Cel Mare, din Orașul Tg. Neamț, Compania Județeană Apa Serv S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 13 decembrie 2022, în intervalul orar 09.30-14.00, în Orașul Tg. Neamț.

Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Ștefan Cel Mare (intersecția Ștefan Cel Mare cu Castanelor, iesirea spre Pașcani), Dacia.

Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele Apa Serv fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.

Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul Apa Serv care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.


Admin
de Admin decembrie 13, 2022 09:08
Scrie un comentariu

Niciun comentariu

Niciun comentariu încă!

Nu există niciun comentariu la acest articol, insă poți fi primul care comentează.

Scrie un comentariu
Vezi comentariile

Scrie un comentariu

Lasă un răspuns